Tekst jednolity raportu
Dodane przez admin dnia September 27 2012 22:32:44
Ze strony:
niedlabiogazowni.cba.pl
15 wrz 2012, 12:58

Fulcrum pisze:
[...]
Inwestor miał obowiązek przygotować tekst jednolity raportu na wezwanie zarówno Sanepidu jak i RDOŚ . Termin był do końca sierpnia.Minęło JUŻ 12 dni a nadal na bipie nie ma podstawionego tekstu jednolitego raportu. Niestety inwestor nie wybrał najlepszego rozwiązania czyli REZYGNACJI z beznadziejnego pomysłu wybudowania biogazowni w naszej Gminie.
Z uporem godnym lepszej sprawy próbuje uzyskać pozytywna decyzję środowiskową i przedłożył tekst jednolity raportu w Gminie.
[...]


Jak rozumiem Wójt Gminy Kobylanka otrzymał tekst jednolity raportu w terminie czyli do końca sierpnia i nic z tym nie robi?

Przecież ma jakieś terminy na podjęcie działań. 
Albo Wójt zamieszcza na bipie informację , że inwestor przysłał tekst raportu w terminie i podstawia treść tego raportu.
 Albo Wójt obwieszcza na bipie informację , że raport inwestora został przysłany w terminie ale ma wady formalne i wzywa inwestora do usunięcia tych wad formalnych w terminie np 7 dni.

Albo Wójt uznaje , że wprawdzie inwestor przysłał jakieś papiery ale nie spełniają one wymogów , co oznacza że inwestor nie złożył w terminie raportu w wymaganej formie i Wójt umarza postępowanie i oczywiście obwieszcza na bipie decyzję o umorzeniu z podaniem powodu umorzenia postępowania.
Wójt MILCZY !!!! 
Dlaczego Miłościwie Nam Panujący Światły Urzędnik
 w ciągu 2 tygodni nie potrafił zająć żadnego stanowiska w tak prostej sprawie - czy inwestor dostarczył do Gminy właściwe papiery w terminie czy nie dostarczył?
Coś tu śmierdzi. Czy Wójt kręci? 

Czy inwestor nie zdążył napisać raportu i przysłał do Gminy byle co w terminie a teraz pilnie pracuje nad raportem a Wójt daje mu czas?

Rozszerzona zawartość newsa